Uitslagen 2019/20

Uitslagen 11 maart
Hoogeveen 1 – REUZ 1 – 5-5

Uitslagen 9 maart
FC Zuidlaren 2 – REUZ 3 – 4-2

Uitslagen 6 maart
REUZ 1 – De Herauten 1 – 7-0
REUZ 4 – Futsal Rolde 2 – 5-7

Uitslagen 5 maart
Potetos 14 – REUZ 3 – 2-7

Uitslagen 2 maart
REUZ 5 – Gieten 3 – 12-8

Uitslagen 28 februari
REUZ 1 – Leekster Eagles 2 – 8-5

Uitslagen 26 februari
Blauw Wit ’34 2 – REUZ 2 – 5-7 (Halve finale beker)

Uitslagen 21 februari
Exstudiantes 3 – REUZ 2 – 8-6
REUZ 5 – Madjoe 10 – 10-0

Uitslagen 17 februari
REUZ 1 – WMC 1 – 2-7

Uitslagen 14 februari
Avanti 1 – REUZ 1 – 6-6
REUZ 2 – zvv Borger 3 – 8-3
Annen 2 – REUZ 4 – 0-8

Uitslagen 7 februari
Drs. Vijfje 1 – REUZ 1 – 3-3
Nieuw Buinen 2 – REUZ 2 – 2-4
REUZ 4 – zvv Borger 4 – 8-2

Uitslagen 3 februari
REUZ 3 – ACV 5 – 2-3

Uitslagen 31 januari
REUZ 1 – Westerkwartier 1 – 1-4
REUZ 5 – Drs. Vijfje 17 – 11-5

Uitslagen 29 januari
Oeverzwaluwen 1 – REUZ 2 – (Kwartfinale beker)

Uitslagen 27 januari
Titan 1 – REUZ 2 – 4-6
FC Zuidlaren 3 – REUZ 3 – 8-6

Vrijdag 24 januari
REUZ 2 – Titan 1 – 9-3
Asser Boys 3 – REUZ 5 – 6-10

Woensdag 22 januari
Beilen 1 – REUZ 1 – 2-3

Maandag 20 januari
REUZ 3 – FC Zuidlaren 3 – 4-4

Vrijdag 17 januari
WMC 1 – REUZ 1 – 7-3
REUZ 2 – DWS Oosterpoort 4 – 4-3

Maandag 13 januari
SGO 1 – REUZ 3 – 4-6

Vrijdag 10 januari
REUZ 5 – LTC 8 – 9-3

Maandag 6 januari
REUZ 3 – Xing Futsal 1 – 5-3

Vrijdag 20 december
ACV 3 – REUZ 4 – 5-4
REUZ 5 – ACV 4 – 16-3

Maandag 16 december
ACV 6 – REUZ 3 – 8-6

Vrijdag 13 december
REUZ 1 – Futsal Dragten 1 – 9-4
REUZ 4 – Exstudiantes 13 – 5-4
Gieten 3 – REUZ 5 – 4-8

Maandag 9 december
REUZ 3 – SGO 1 – 5-5

Vrijdag 6 december
Leekster Eagles 2 – REUZ 1 – 4-2
REUZ 5 – Asser Boys 3 – 9-7

Vrijdag 29 november
zvv Borger 1 – REUZ 1 – 5-1 (Achtste finale beker)
REUZ 2 – Nieuw Buinen 1 – 6-2 (Achtste finale beker)
REUZ 5 – V&Z Veendam 2 – 12-5

Maandag 25 november
REUZ 3 – FC Zuidlaren 2 – 5-5

Vrijdag 22 november
REUZ 1 – PKC ’83 1 – 5-6
REUZ 4 – Drs. Vijfje 38 – 11-1

Donderdag 21 november
Potetos 15 – REUZ 3

Vrijdag 15 november
REUZ 2 – Farmsum 1 – 6-2 (4e ronde beker)
REUZ 5 – zvv Borger 6 – 15-5

Maandag 11 november
REUZ 3
– DWS Oosterpoort 4 – 3-5 (4e ronde beker)

Vrijdag 8 november
REUZ 3 – Potetos 15 – 10-2
vv Stanfries 1 – REUZ 4 – 9-1
REUZ 5 – zvv Borger 15 – 5-6

Woensdag 6 november
Futsal Frisia 1 – REUZ 1 – 8-6

Vrijdag 31 oktober
REUZ 1 – Futsal Hoogeveen 1 – 3-7
Oranje Nassau 4 – REUZ 2 – 3-11 (3e ronde beker)
REUZ 4 – Gieten 2 – 4-5
Asser Boys 4 – REUZ 5 – 13-3

Vrijdag 18 oktober
REUZ 2 – Exstudiantes 3 – 4-0
Futsal Rolde 2 – REUZ 4 – 8-6

Maandag 14 oktober
De Herauten 1 – REUZ 1 – 1-3
REUZ 3 – zvv de Slingerij 1 – 6-2 (3e ronde beker)

Vrijdag 11 oktober
REUZ 2 – Futsal Winsum 4 – 8-1
REUZ 4 – Smilde ’94 2 – 4-1
V&Z Veendam 2 – REUZ 5 – 2-13

Woensdag 9 oktober
Drs. Vijfje 22 – REUZ 3

Vrijdag 4 oktober
REUZ 1 – zvv Avanti 1 – 6-8
zvv Borger 3 – REUZ 2 – 4-6
REUZ 4 – Annen 2 – 9-2
Madjeo 10 – REUZ 5 – 5-8

Maandag 30 september
REUZ 3 – Potetos 14 – 6-1

Vrijdag 27 september
REUZ 1 – Drs. Vijfje 1 – 4-3
REUZ 2 – Nieuw Buinen 1 – 14-2
zvv Borger 4 – REUZ 4 – 4-5
Drs. Vijfje 17 – REUZ 5 – 4-15

Maandag 23 september
ACV 5 – REUZ 3 – 5-3

Vrijdag 20 september
v.v. Westerkwartier 1 – REUZ 1 – 3-3
ACV 3 – REUZ 2 – 4-6 (2e ronde beker)
REUZ 4 – Oranje Nassau 4 – 4-10 (2e ronde beker)
Nieuw Buinen 1 – REUZ 5 – 2-2 (NB W.N.S.)(2e ronde beker)

Maandag 16 september
REUZ 3 – Potetos 1 – 8-8 (REUZ 3 W.N.S.)(2e ronde beker)

Vrijdag 13 september
REUZ 1 – Beilen 1 – 3-3
Potetos 1 – REUZ 2 – 2-10
REUZ 4 – ACV 3 – 4-6

Vrijdag 6 september
REUZ 1 – Leekster Eagles 1 – 4-11 (1e ronde Landelijke Beker)
Asser Boys 3 – REUZ 5 – 1-10 (1e ronde beker)

Maandag 2 september
REUZ 2 – ACV 1 – 9-2 (1e ronde beker)
REUZ 3 – Gieten 2 – 7-5 (1e ronde beker)
ACV 5 – REUZ 4 – 4-7 (1e ronde beker)