Uitslagen 2018/19

Uitslagen 7 juni
ACV 4 – REUZ 5 – 7-5

Uitslagen 3 juni
REUZ 3 – Potetos 15 – 2-6

Uitslagen 24 mei
REUZ VR1 – zvv Delfzijl VR1 – 7-5
REUZ 4 – Exstudiantes 9 – 4-4

Uitslagen 20 mei
REUZ 3 – FC Zuidlaren 2 – 10-1

Uitslagen 15 mei
Drs. Vijfje 19 – REUZ 5 – 6-6

Uitslagen 6 mei
REUZ 1 – Lusitanos 1 – (1e ronde nacomp. 1e Divisie/Topklasse)

Uitslagen 3 mei
Lusitanos 1 – REUZ 1 – 8-2 (1e ronde nacomp. 1e Divisie/Topklasse)
REUZ 2 – Waterpoort Boys – 4-1 (1e ronde nacomp. Topklasse/Hoofdklasse)
DWS Oosterpoort 8 – REUZ 4 – 8-6
DVC Appingedam VR1 – REUZ VR1 – 1-1

Uitslagen 26 april
REUZ 1 – Os Lusitanos 1 – BNO (1e ronde nacomp. 1e Divisie/Topklasse)
Exstudiantes 9 – REUZ 4 – 4-0

Uitslagen 24 april
Waterpoort Boys 1 – REUZ 2 – 3-4 (1e ronde nacomp. Topklasse/Hoofdklasse)

Uitslagen 19 april
PKC ’83 1 – REUZ 2 – 5-5
REUZ VR1 – zvv Delfzijl VR1 – 4-4

Uitslagen 17 april
Futsal Hoogeveen 1 – REUZ 1 – 5-5
Drs. Vijfje 3 – REUZ 2 – 1-16

Uitslagen 12 april
REUZ 1 – Leekster Eagles 2 – 6-2
REUZ 2 – Omlandia 1 – 1-0
Futsal Dragten 7 – REUZ 4 – 2-3
zvv Delfzijl VR1 – REUZ VR1 – 3-6

Uitslagen 10 april
Drs. Vijfje 23 – REUZ 3 – 8-4

Uitslagen 8 april
REUZ 5 – Drs. Vijfje – 11-9

Uitslagen 5 april
REUZ 1 – PKC ’83 – 3-4(Bekerfinale)

Uitslagen 29 maart
Drs. Vijfje 1 – REUZ 1 – 1-8
REUZ 2 – Inter Maluku FC 1 – 3-5
Gieten 3 – REUZ 3 – 3-6
REUZ VR1 – Exstudiantes VR1 – 1-4

Uitslagen 25 maart
REUZ 5 – Potetos 7 – 12-4

Uitslagen 22 maart
Futsal Dragten 1 – REUZ 1 – 3-4
REUZ 2 – CSVC 1 – 5-2
REUZ 5 – Xing Futsal 2 – 11-2
WMC VR1 – REUZ VR1 – 3-6

Uitslagen 15 maart
REUZ 1 – Frisia 1 – 7-4
zvv Delfzijl 1 – REUZ 2 – 5-3
Drs. Vijfje 13 – REUZ 4 – 1-7
De Heracliden VR1 – REUZ VR1 – 6-4

Uitslagen 11 maart
REUZ 3 – ACV 5 – 4-2

Uitslagen 8 maart
REUZ 1 – Real Camaradas 1 – 2-0 (Halve finale beker)
REUZ 2 – zvv Grijpskerk – 8-5

Uitslagen 4 maart
ACV 1 – REUZ 2 – 4-7

Uitslagen 1 maart
Boerakker 1 – REUZ 1 – 5-1
Inter Maluku FC 1 – REUZ 2 – 7-2
Sportclub Rodenburg 3 – REUZ 4 – 4-3

Uitslagen 27 februari
Potetos 11 – REUZ 3 – 3-7

Uitslagen 25 februari
REUZ VR1 – Drs. Vijfje VR2 – 4-5

Uitslagen 22 februari
Real Camaradas 1 – REUZ 1 – 4-2
REUZ 2 – Beilen 1 – 0-6

Uitslagen 20 februari
Drs. Vijfje 25 – REUZ 3 – 3-5

Uitslagen 8 februari
Oranje Nassau 4 – REUZ 3 – 0-6

Uitslagen 7 februari
Madjoe 9 – REUZ 4 – 4-2

Uitslagen 6 februari
Hoogeveen 1 – REUZ 1 – 3-5 (Kwartfinale beker)

Uitslagen 1 februari
REUZ 1 – FC Grootegast 1 – 4-2
REUZ 2 – zvv DOSKO 1 – 6-2
Gieten 3 – REUZ 5 – 5-2
V&Z Veendam VR1 – REUZ VR1 – 4-3

Uitslagen 28 januari
REUZ 3 – Annen 2 – 3-3

Uitslagen 25 januari
Real Camaradas 1 – REUZ 1
REUZ 4 – DWS Oosterpoort 8 – 5-0
REUZ 5 – SGO 1 – 11-6
zvv Delfzijl VR1 – REUZ VR1

Uitslagen 21 januari
REUZ 3 – Drs. Vijfje 25 – 14-3

Uitslagen 18 januari
REUZ 1 – ONR 1 – 7-4
Roden 4 – REUZ 4 – 6-6

Uitslagen 14 januari
REUZ VR1 – WMC VR1 – 2-3

Uitslagen 11 januari
REUZ 2 – zvv DOSKO 1 –
REUZ 4 – GDVV Martinistad – 11-0
LTC 5 – REUZ 5 – 4-8

Uitslagen 21 december
REUZ 2 – Futsal Winsum 2 – 6-1
REUZ 4 – Sportclub Roodenburg – 2-1

Uitslagen 17 december
FC Zuidlaren 2 – REUZ 3 – 1-4

Uitslagen 14 december
WMC 1 – REUZ 1 – 6-3
REUZ 4 – Drs. Vijfje 30 – 6-0

Uitslagen 12 december
Potetos 6 – REUZ 5 – 6-13

Uitslagen 10 december
ACV 1 – REUZ 2
REUZ 3 – Drs. Vijfje 29 – 2-0

Uitslagen 7 december
Leekster Eagles 2 – REUZ 1 – 4-6
Omlandia 1 – REUZ 2 – 4-6
REUZ 4 – Futsal Dragten 7 – 8-3
Drs. Vijfje VR2 – REUZ VR1 – 2-2

Uitslagen 3 december
REUZ 4 – Drs. Vijfje 23 – 4-4

Uitslagen 30 november
REUZ 1 – Beilen 1 – 4-3 (3e ronde beker)
Drs. Vijfje 30 – REUZ 4 – 4-4

Uitslagen 23 november
REUZ 1 – Hoogeveen 1 – 2-5
REUZ 2 – PKC ´83 – 0-6

Uitslagen 22 november
Potetos 14 – REUZ 4 – 7-8

Uitslagen 19 november
REUZ 5 – LTC 5 – 13-3

Uitslagen 16 november
REUZ 1 – Futsal Dragten 1 – 4-3
Exstudiantes VR2 – REUZ VR1 – 3-6

Uitslagen 14 november
CSVC 1 – REUZ 2 – 2-5
Xing Futsal 2 – REUZ 5 – 10-8

Uitslagen 12 november
REUZ 3 – Xing Futsal 1 – 4-4

Uitslagen 9 november
REUZ 2 – zvv Delfzijl – 5-2

Uitslagen 7 november
Futsal Frisia 1 – REUZ 1 – 5-3

Uitslagen 5 november
ACV 5 – REUZ 3
REUZ 5 – ACV 4 –

Uitslagen 2 november
REUZ 1 – Boerakker 1 – 1-2

Uitslagen 29 oktober
zvv Grijpskerk 1 – REUZ 2 – 0-5
REUZ 3 – Potetos 11 – 5-3
zvv Schattenberg 3 – REUZ 5 – 5-5

Uitslagen 26 oktober
REUZ 2 – Real Camaradas 1 – 1-1 (Real w.n.s.)(2e Ronde KNVB Beker)|
REUZ 4 – Roden 3 – 4-3

Uitslagen 25 oktober
Potetos 15 – REUZ 3

Uitslagen 19 oktober
REUZ 2 – Drs. Vijfje 3 – 8-2
REUZ 4 – ONR 8 – 3-1
WMC VR1 – REUZ VR1 – 1-4

Uitslagen 14 oktober
Old Forward 1 – REUZ 1 – 1-5
REUZ 5 – Drs. Vijfje 24 – 3-6

Uitslagen 12 oktober
REUZ 1 – Drs. Vijfje 1 – 5-2
Inter Maluku FC 1 – REUZ 2
GDVV Martinistad 2 – REUZ 4 – 4-7
De Heracliden VR1 – REUZ VR1 – 7-4

Uitslagen 11 oktober
Potetos 7 – REUZ 5

Uitslagen 8 oktober
REUZ 3 – Gieten 4 – 4-3

Uitslagen 5 oktober
FC Grootegast 1 – REUZ 1 – 1-7
Annen 2 – REUZ 3 – 3-4
REUZ 4 – Madjoe 9 – 4-4
REUZ 5 – Gieten 3 – 5-5

Uitslagen 3 oktober
DOSKO 1 – REUZ 2 – 5-8

Uitslagen 1 oktober
REUZ VR1 – Drs. Vijfje VR2 – 7-5

Uitslagen 28 september
REUZ 1 – WMC 1 – 3-3
REUZ 2 – ACV 2 – 7-2
V&Z Veendam VR1 – REUZ VR1 – 7-2

Uitslagen 26 september
Drs. Vijfje 29 – REUZ 3 – 2-4

Uitslagen 24 september
REUZ 5 – Potetos 7 – 12-0

Uitslagen 21 september
Futsal Winsum 2 – REUZ 2 – 0-3
REUZ 4 – Drs. Vijfje 13 – 6-2
REUZ VR1 – Exstudiantes VR2 – 4-3

Uitslagen 19 september
ONR 1 – REUZ 1 – 7-2
Drs. Vijfje 26 – REUZ 5 – 7-7

Uitslagen 17 september
REUZ 3 – Oranje Nassau 4 –

Uitslagen 14 september
DVC Appingedam VR1 – REUZ VR1 – 2-1

Uitslagen 10 september
REUZ 1 – Real Camaradas 1 – 2-2
SGO 1 – REUZ 5 – 1-12

Uitslagen 7 september
REUZ 1 – ACV 1 – 3-1 (1e ronde beker)
REUZ 2 – ONT/CHZ 1 – 8-1 (1e ronde beker)
ACV 6 – REUZ 4 – 8-6 (1e ronde beker)

Uitslagen 5 september
Drs. Vijfje 24 – REUZ 5 – 3-8