Uitslagen 2017/18

Vrijdag 8 juni:
REUZ 4 – FC Zuidlaren 1 – 6-3

Vrijdag 30 mei:
Potetos 6 – REUZ 3 – 6-4

Vrijdag 25 mei:
Achilles 1894 1 – REUZ 4 – 3-13
REUZ VR1 – Futsal Winsum VR1 – 1-3

Vrijdag 18 mei:
Sportclub Roodenburg 3 – REUZ 4
WMC VR1 – REUZ VR1

Woensdag 16 mei:
Drs. Vijfje 23 – REUZ 3 – 1-9

Maandag 13 mei:
REUZ 3 – zvv Grijpskerk 2 – 8-5
Nieuw Roden VR3 – REUZ VR1 – 2-5

Vrijdag 11 mei:
REUZ 3 – Potetos 6 – 7-4
REUZ 4 – Roden 3 – 6-3

Uitslagen 7 mei:
REUZ VR1 – Drs. Vijfje VR3 – 8-2

Uitslagen 1 mei:
Fit Boys 4 – REUZ 5 – 2-6

Uitslagen 30 april:
De Griffioen VR1 – REUZ VR1 – 1-2

Uitslagen 20 april:
Inter Maluku FC 1 – REUZ 2 – 3-5
REUZ 4 – Zevenhuizen 1 – 4-3

Uitslagen 16 april:
Schattenberg 3 – REUZ 5 – 1-6

Uitslagen 13 april:
REUZ 1 – WMC 1 – 5-4
Drs. Vijfje 2 – REUZ 2 – 3-5
ONR 9 – REUZ 3 – 5-3
Asser Boys 2 – REUZ 4 – 2-4
REUZ VR1 – Blauw Wit ’34 VR1 –

Uitslagen 9 april:
REUZ 5 – ACV 3 – 8-3
De Herauten VR1 – REUZ VR1 – 3-1

Uitslagen 6 april:
Futsal Winsum 1 – REUZ 1 – 7-3
REUZ 2 – FC Grootegast 1 – 5-4
REUZ 4 – Asser Boys 4 – 5-3

Uitslagen 30 maart:
Futsal Dragten 1 – REUZ 1 – 4-1
REUZ 3 – ONR 9 – 3-6
REUZ VR1 – De Griffioen VR1 – 0-2

Uitslagen 26 maart:
REUZ 5 – HHCombi 1 – 14-4

Uitslagen 23 maart:
REUZ 1 – LTC 1 – 2-5
REUZ 3 – Oranje Nassau 3 – 8-5
zvv Borger 3 – REUZ 4 – 7-2
Drachtster Boys VR3 – REUZ VR1 – 8-3

Uitslagen 19 maart:
REUZ 5 – LTC 5 – 10-7

Uitslagen 16 maart:
REUZ 2 – Futsal Dragten 2 – 5-7
REUZ VR1 – WMC VR1 – 2-4

Uitslagen 12 maart:
ACV 5 – REUZ 5 – 5-5

Uitslagen 9 maart:
REUZ 1 – Boerakker 1 – 3-0
Futsal Marum 1 – REUZ 2 – 2-3
Annen 1 – REUZ 4 – 7-3
REUZ VR1 – De Heracliden VR1 – 6-2

Uitslagen 5 maart:
zvv Grijpskerk 2 – REUZ 3 – 2-9
REUZ 5 – Beilen 2 – 7-2

Uitslagen 2 maart:
ACV 3 – REUZ 4 – 3-3

Uitslagen 1 maart:
Be Quick D VR1 – REUZ VR1 – 1-4

Uitslagen 28 februari:
Flamingo 1 – REUZ 1 – 1-5

Uitslagen 23 februari:
REUZ 1 – Futsal Dragten 1 – 5-2
SV Bedum 1 – REUZ 2 – 4-11
REUZ 4 – Gieten 3 – 2-3

Uitslagen 19 februari:
REUZ 5 – De Griffioen 3 – 10-4

Uitslagen 16 februari:
Drs. Vijfje 1 – REUZ 1 – 7-1
REUZ 2 – Drs. Vijfje 2 – 3-2

Uitslagen 9 februari:
REUZ 1 – Futsal Emmeloord 1 – 8-2

Uitslagen 2 februari:
Exstudiantes 1 – REUZ 2 – 5-5
REUZ 4 – Sportclub Rodenburg 3 – 5-3
Drs. Vijfje VR3 – REUZ VR1 – 0-7

Uitslagen 31 januari:
Drs. Vijfje 20 – REUZ 3 – 4-8

Uitslagen 29 januari:
REUZ 5 – Futsal Rolde 2 – 11-9

Uitslagen 26 januari:
REUZ 1 – Real Camaradas 1 – 3-5
REUZ 2 – Roden 1 – 7-4
Roden 3 – REUZ 4 – 7-3
Exstudiantes VR2 – REUZ VR1 – 5-4

Uitslagen 22 januari:
REUZ 3 – Drs. Vijfje 22 – 13-7
Jubbega 1 – REUZ 5 – 7-5

Uitslagen 19 januari:
REUZ 4 – Zuidlaren FC 1 –
REUZ VR1 – Blauw Wit ’34 VR1 –

Uitslagen 17 januari:
ONR 1 – REUZ 1 – 3-7

Uitslagen 15 januari:
REUZ 5 – Fit Boys 3 – 13-11

Uitslagen 12 januari:
LTC 1 – REUZ 1 – 3-1
Futsal Winsum 2 – REUZ 2 – 1-7
REUZ VR1 – Drachtster Boys VR3 – 2-4

Uitslagen 10 januari:
Drs. Vijfje 22 – REUZ 3

Uitslagen 8 januari:
REUZ 1 – Futsal Delfzijl 1 – 14-0
LTC 5 – REUZ 5 – 6-8

Uitslagen 22 december:
REUZ 4 – Achilles 1894 1 – 3-4

Uitslagen 20 december:
Futsal Cambuur 1 – REUZ 1 – 2-11

Uitslagen 15 december:
REUZ 2 – Leekster Eagles 2 – 5-2
Gieten 3 – REUZ 4 – 9-4

Uitslagen 8 december:
Futsal Emmeloord 1 – REUZ 1 – 5-6
REUZ 2 – Drs. Vijfje 2 – 6-1
REUZ VR1 – Nieuw Roden VR3 – 3-1

Uitslagen 6 december:
HHCombi 1 – REUZ 5 – 3-31

Uitslagen 1 december:
REUZ 1 – Futsal Cambuur 1 – 11-0
FC Grootegast 1 – REUZ 2 – 3-8
REUZ VR1 – Exstudiantes VR2 – 1-5

Uitslagen 29 november:
DOSKO 1 – REUZ 1 – 7-5 (8ste finale beker)

Uitslagen 24 november:
WMC 1 – REUZ 1 – 7-4
REUZ 2 – Futsal Marum 1 – 3-3
REUZ 4 – Asser Boys 2 – 3-3

Uitslagen 20 november:
REUZ VR1 – De Herauten VR1 – 7-0

Uitslagen 17 november:
REUZ 1 – Futsal Winsum 1 – 2-3
Futsal Dragten 2 – REUZ 2 – 8-2
Asser Boys 4 – REUZ 4 – 3-3
REUZ VR1 – DVC Appingedam VR1 – 2-4

Uitslagen 13 november:
GRC 1 – REUZ 3 – 3-8
REUZ 5 – Schattenberg 3 – 3-4

Uitslagen 10 november:
Boerakker 1 – REUZ 1 – 3-3
REUZ 2 – SV Bedum 1 – 4-10
REUZ 4 – Annen 1 – 9-3
De Heracliden VR1 – REUZ VR1 – 3-7

Uitslagen 8 november:
Beilen 2 – REUZ 5 – 4-11

Uitslagen 3 november:
REUZ 1 – Flamingo 1 – 8-0
REUZ 4 – ACV 3 – 2-5

Uitslagen 1 november:
zvv Urk 2 – REUZ 2 – 2-4

Uitslagen 30 oktober:
REUZ 5 – Xing Futsal 1 – 10-4

Uitslagen 27 oktober:
REUZ 2 – Exstudiantes 1 – 5-6

Uitslagen 23 oktober:
REUZ 3 – Futsal Delfzijl 2 – 11-10
De Griffioen 3 – REUZ 5 – 1-10

Uitslagen 20 oktober:
Real Camaradas 1 – REUZ 1 – 1-2 (2e ronde beker)
REUZ 2 – Drs. Vijfje 2 – 2-4 (2e ronde beker)
REUZ 3 – Drs. Vijfje 23 – 5-13
Zevenhuizen 1 – REUZ 4 – 7-1
Futsal Winsum VR1 – REUZ VR1 – 6-2

Uitslagen 16 oktober:
REUZ 2 – Inter Maluku FC 1 – 2-2

Uitslagen 13 oktober:
REUZ 1 – Drs. Vijfje 1 – 6-3
Roden 2 – REUZ 2 – 7-3

Uitslagen 11 oktober:
Oranje Nassau 3 – REUZ 3 – 5-11

Uitslagen 9 oktober:
Broekster Boys VR1 – REUZ VR1 – 6-2

Uitslagen 6 oktober:
REUZ VR1 – Broekster Boys VR1 – 6-5

Uitslagen 27 september:
Xing Futsal 1 – REUZ 5

Uitslagen 25 september:
Grijpskerk 3 – REUZ 3 – 3-2

Uitslagen 22 september:
Real Camaradas 1 – REUZ 1 – 5-3
REUZ 2 – Futsal Winsum 2 – 2-4

Uitslagen 18 september:
REUZ 5 – Jubbega 1 – 4-6

Uitslagen 15 september:
REUZ 1 – ONR 1 – 4-2
Leekster Eagles 2 – REUZ 2 – 4-7

Uitslagen 13 september:
Blauw Wit ’34 VR1 – REUZ VR1 – 3-1

Uitslagen 12 september:
Fit Boys 3 – REUZ 5 – 9-5

Uitslagen 11 september:
REUZ 3 – zvv Grijpskerk 3 – 3-3
FC Zuidlaren 1 – REUZ 4 – 2-6

Uitslagen 8 september:
REUZ 1 – Hovocubo 1 – 5-18 (1e ronde beker Landelijk)
zvv Borger – REUZ 4 – 13-4

Uitslagen 6 september:
Groningen 1 – REUZ 3 – 4-8

Uitslagen 4 september:
REUZ 2 – Gieten 1 – 9-5 (1e ronde beker)

Uitslagen 1 september:
REUZ 1 – zvv Urk 1 – 3-3 (oefen)

Uitslagen 25 augustus:
REUZ 1/2 – Real Camaradas 1 – 3-5 (oefen)