Uitslagen 2016/17

Uitslagen 29 mei:
REUZ 6 – Roden 5 – 7-1

Uitslagen 26 mei:
REUZ 4 – Hoogeveen 4 – 4-8
TLC 4 – REUZ 7 – 6-2

Uitslagen 22 mei:
REUZ 3 – Futsal Delfzijl 3 – 8-3

Uitslagen 19 mei:
REUZ 4 – Asser Boys 1 – 4-4
REUZ 7 – Boerakker 3 – 3-2

Uitslagen 16 mei:
Nieuw Roden VR2 – REUZ VR1 – 10-0

Uitslagen 15 mei:
REUZ 3 – WMC 4 – 4-7

Uitslagen 12 mei:
Zevenhuizen 1 – REUZ 7 – 10-3

Uitslagen 8 mei:
REUZ 3 – Gieten 1 – 4-9

Uitslagen 5 mei:
REUZ 4 – Achilles 1894 1 – 8-5
REUZ 7 – Futsal Rodenburg 1 – 4-6

Uitslagen 3 mei:
HHCombi 2 – REUZ 5 – 7-13

Uitslagen 1 mei:
REUZ 3 – Drs. Vijfje 9 – 8-6

Uitslagen 28 april:
REUZ 2 – Roden 1 – 7-2
REUZ 5 – Xing Futsal 5 – 10-4
Gieten 2 – REUZ 6 – 5-3
SVMH 2 – REUZ 7 – 5-2

Uitslagen 24 april:
ACV 2 – REUZ 4 – 4-5
REUZ 6 – Gieten 2 – 1-2

Uitslagen 21 april:
REUZ 1 – zvv Urk 1 – 6-3 (Bekerfinale)
Roden 5 – REUZ 6 – 1-5

Uitslagen 19 april:
Xing Futsal 2 – REUZ 5 – 4-5

Uitslagen 14 april:
REUZ 1
– Futsal Cambuur 1 – 11-3
REUZ 4 – ACV 2 – 4-3
Nieuw Roden 3 – REUZ 7 – 3-11

Uitslagen 10 april:
REUZ 3 – Drs. Vijfje 8 – 5-8
Schattenberg 3 – REUZ 5 – 6-6

Uitslagen 7 april:
REUZ 1 – Real Camaradas 1 – 3-1
Boerakker 1 – REUZ 2 – 6-7
Roden 3 – REUZ 7 – 3-2
Omlandia VR1 – REUZ VR1 – 7-0

Uitslagen 3 april:
REUZ 5 – Gieten 3 – 7-1
ACV 6 – REUZ 6 – 5-2

Uitslagen 31 maart:
Real Camaradas 1 – REUZ 1 – 0-2 (Halve Finale beker)
Inter Maluku FC 1 – REUZ 2 – 3-6
zvv Borger 1 – REUZ 4 – 5-5
REUZ VR1 – Omlandia VR1 – 5-3

Uitslagen 29 maart:
Drachtster Boys 1 – REUZ 2 – 2-9

Uitslagen 27 maart:
REUZ 5 – Smilde ’94 2 – 13-2

Uitslagen 24 maart:
zvv Urk 1 – REUZ 1 – 5-0
REUZ 2 – zvv Delfzlijl 1 – 3-4
Stedum 1 – REUZ 3 – 16-7
REUZ VR1 – Drachtster Boys VR3 – 1-7

Uitslagen 20 maart:
LTC 1 – REUZ 1 – 4-0
REUZ 6 – Gieten 4 – 0-5

Uitslagen 17 maart:
REUZ 1 – Futsal Winsum 1 – 2-3
De Heracliden – REUZ 2 – 3-6
REUZ 7 – TLC 4 – 5-2

Uitslagen 13 maart:
LTC 5 – REUZ 5 – 9-9
REUZ 6 – TLC 5 – 3-3

Uitslagen 10 maart:
REUZ 2 – SV Bedum 2 – 5-2
Hoogeveen 4 – REUZ 4 – 8-2
REUZ VR1 – VIOD-D VR1 – 2-13

Uitslagen 8 maart:
Drs. Vijfje 30 – REUZ 6 – 10-0

Uitslagen 6 maart:
De Griffioen 1 – REUZ 1 – 2-6
REUZ 5 – ACV 5 – 9-6

Uitslagen 3 maart:
REUZ 1 – LTC 1 – 4-4 (REUZ w.n.s.)(Kwartfinale beker)
Real Camaradas 1 – REUZ 2 – 6-1 (Kwartfinale beker)
Schattenberg 1 – REUZ 4 – 6-5
REUZ 7 – Drs. Vijfje 36 – 6-2

Uitslagen 1 maart:
HHCombi 1 – REUZ 5 – AFG

Uitslagen 28 februari:
REUZ 6 – Oranje Nassau 8 – 6-6

Uitslagen 24 februari:
REUZ 1 – Exstudiantes 1 – 6-3
Inter Maluku FC 1 – REUZ 2 AFG
Asser Boys 1 – REUZ 4 – 4-4
REUZ 7 – Roden 3 – 3-1

Uitslagen 20 februari:
REUZ 3 – Futsal Winsum 5 – 5-7

Uitslagen 17 februari:
Futsal Delfzijl 1 – REUZ 1 – 9-4
REUZ 2 – Bellingwolde 1 – 5-7
Gieten 1 – REUZ 3 – 12-3
Zevenhuizen 1 – REUZ 7
REUZ VR1 – Drachtster Boys VR2 – 1-4

Uitslagen 15 februari
Noordscheschut 2 – REUZ 4 – 2-2

Uitslagen 13 februari
REUZ 5 – Futsal Rolde 1 – 5-6

Uitslagen 10 februari
REUZ 1 – Drs. Vijfje 1 – 2-2
REUZ 2 – ONT/CHZ 1 – 3-1 (4e ronde beker)

Uitslagen 6 februari
REUZ 6 – Zuidlaren ’87 1 – 7-7

Uitslagen 3 februari
Futsal Dragten 1 – REUZ 1 – 7-2
WMC 4 – REUZ 3 – 8-2
REUZ 4 – LTC 4 – 6-4
REUZ 7 – ONT 7 – 14-1

Uitslagen 27 januari
WMC 1 – REUZ 1 – 2-2
REUZ 2 – Drs. Vijfje O19 – 1-8
REUZ 4 – ZZVV 3 – 8-2

Uitslagen 23 januari
REUZ 5 – Fit Boys 1 – 7-1
Boerakker 2 – REUZ 7 – 1-4

Uitslagen 20 januari
Futsal Marum 2 – REUZ 2 – 8-3
Asser Boys 2 – REUZ 5 – 3-9
REUZ VR1 – Exstudiantes VR1 – 4-3

Uitslagen 16 januari
REUZ 6 – Annen 1 – 2-4

Uitslagen 13 januari
Real Camaradas 1 – REUZ 1 – 4-2
REUZ 2 – FC Grootegast 1 – 5-7
De Slingerij 3 – REUZ 3 – 7-2
REUZ 4 – Noordscheschut 2 – 10-5
Futsal Rodenburg 1 – REUZ 7 – 10-3
Drs. Vijfje VR2 – REUZ VR1 – 3-3

Uitslagen 11 januari
Drs. Vijfje 26 – REUZ 6 – 13-2

Uitslagen 9 januari
REUZ 1 – Futsal Marum 1 – 4-7

Uitslagen 23 december
Drs. Vijfje 9 – REUZ 3 – 6-6
Oranje Nassau 8 – REUZ 6 – 2-2
ONR 7 – REUZ 7 – 4-2

Uitslagen 16 december
REUZ 1 – LTC 1 – 9-1
Roden 1 – REUZ 2 – 5-4

Uitslagen 14 december
Ens VR1 – REUZ VR1

Uitslagen 12 december
REUZ 5 – Schattenberg 4 – 4-3

Uitslagen 9 december
Exstudiantes 1 – REUZ 1 – 3-8
zvv Delfzijl 1 – REUZ 2 – 1-7
WMC 3 – REUZ 3 – 5-3
Achilles 1894 1 – REUZ 4 – 8-5
REUZ 6 – ACV 6 – 1-4

Uitslagen 5 december
Gieten 3 – REUZ 5 – 4-11

Uitslagen 2 december
REUZ 2 – WMC 1 – 7-4 (3e ronde beker)
REUZ 3 – Potetos 2 – 6-5 (3e ronde beker)
Smilde ’94 2 – REUZ 5 – 8-3

Uitslagen 28 november
De Herauten 1 – REUZ 1 – 4-8 (3e ronde beker)
REUZ 3 – Real Camaradas 3 – 8-8

Uitslagen 25 november
REUZ 1 – Futsal Dragten 1 – 6-2
REUZ 2 – Boerakker – 3-4
LTC 4 – REUZ 4 – 11-5
Gieten 4 – REUZ 6 – 5-2
Drachtster Boys VR3 – REUZ VR1 – 7-1

Uitslagen 21 november
REUZ 3 – Stedum 1 – 6-8

Uitslagen 18 november
Futsal Marum 1 – REUZ 1 – 2-2
REUZ 2 – De Heracliden 1 – 3-3
Drs. Vijfje 8 – REUZ 3 – 7-1
REUZ VR1 – Nieuw Roden VR2 – 3-3

Uitslagen 14 november
REUZ 5 – LTC 5 – 5-4

Uitslagen 11 november
REUZ 1 – zvv Urk 1 – 1-6
SV Bedum 2 – REUZ 2 – 2-2
ONT/CHZ 7 – REUZ 7 – 2-11

Uitslagen 10 november
VIOD VR1 – REUZ VR1 – 16-1

Uitslagen 9 november
Beilen 3 – REUZ 4 – 4-14

Uitslagen 7 november
REUZ 6 – Drs. Vijfje 30 – 2-14

Uitslagen 4 november
Futsal Winsum 1 – REUZ 1 – 6-5
REUZ 2 – Drachtster Boys 1 – 9-2
WMC 3 – REUZ 3
Drs. Vijfje 36 – REUZ 7 – 0-11
REUZ VR1 – De Griffioen VR1 – 1-1

Uitslagen 31 oktober
REUZ 5 – HHCombi 2 – 11-5

Uitslagen 28 oktober
REUZ 4 – Beilen 3 –
REUZ 7 – ONR 7 – 6-1

Uitslagen 26 oktober
Heerenveense Boys VR1 – REUZ VR1 – 7-4

Uitslagen 24 oktober
REUZ 3 – WMC 3 – 6-3

Uitslagen 19 oktober
REUZ 1 – De Griffioen 1 – 9-6
Bellingwolde 1 – REUZ 2 – 2-1
Gieten 1 – REUZ 3 – 10-3
Futsal Rolde 1 – REUZ 5 – 14-4
REUZ 7 – Zevenhuizen 1 – 2-5

Uitslagen 17 oktober
REUZ 3 – Futsal Winsum 3 – 5-7

Uitslagen 14 oktober
REUZ 1 – Westerlee 1 – 7-2 (2e ronde beker)
REUZ 2 – De Griffioen 1 – 10-4 (2e ronde beker)
TLC 5 – REUZ 6 – 6-8
De Griffioen VR1 – REUZ VR1 – 2-2

Uitslagen 11 oktober
Drachtster Boys VR2 – REUZ VR1 – 6-1

Uitslagen 10 oktober
REUZ 3 – Oranje Nassau 5 – 7-5 (w.n.v.)(2e ronde beker)
ACV 5 – REUZ 5 – 7-6

Uitslagen 7 oktober
REUZ 2 – Inter Maluku FC 1 – 3-5
Real Camaradas 3 – REUZ 3 – 11-5
REUZ 4 – Schattenberg 1 – 7-4

Uitslagen 5 oktober
Futsal Cambuur 1 – REUZ 1 – 2-4
Heerenveense Boys VR1 – REUZ VR1

Uitslagen 3 oktober
REUZ 5 – Xing Futsal 1 –
Zuidlaren ’87 1 – REUZ 6

Uitslagen 30 september
REUZ 1 – Futsal Delfzijl 1 – 8-2
ONR 4 – REUZ 6 – 6-7
REUZ 7 – Nieuw Roden 3 – 5-2

Uitslagen 28 september
Drs. Vijfje JO19 – REUZ 2 – 4-9

Uitslagen 27 september
Fit Boys 1 – REUZ 5 – 6-5

Uitslagen 26 september
REUZ 3 – WMC 4 –

Uitslagen 23 september
Drs. Vijfje 1 – REUZ 1 – 6-0
REUZ 2 – Futsal Marum 2 – 10-1
REUZ 4 – Noordscheschut 2 –
Annen 1 – REUZ 6 – 2-6
Exstudiantes VR1 – REUZ VR1 – 5-2

Uitslagen 19 september
REUZ 5 – Asser Boys 2 – 9-4

Uitslagen 16 september
REUZ 1 – zvv WMC 1 – 2-1
ZZVV 3 – REUZ 4 – 11-12
REUZ VR1 – Drs. Vijfje VR2 – 0-3

Uitslagen 12 september
FC Grootegast 1 – REUZ 2 – 2-10
REUZ 6 – Drs. Vijfje 29 – 0-6

Uitslagen 9 september
REUZ 1 – Beilen 1 – 12-2 (1e ronde beker)
SJS 1 – REUZ 2 – 2-11 (1e ronde beker)
Boerakker 3 – REUZ 7 – 3-12
REUZ VR1 – De Pelikanen VR1 – 2-5 (1e ronde beker)

Uitslagen 5 september
REUZ 3 – TLC 3 – 14-1 (1e ronde beker)

Uitslagen 2 september
REUZ 1 – Drs. Vijfje 1 – 3-1 (oefen)
REUZ 2 – Drs. Vijfje 2 – 5-4 (oefen)

Uitslagen 29 augustus
REUZ 1 REUZ 2 – 6-4 (oefen)